HUOS -Sklerodermija
Dobrodošli na forum HUOS-a! Pozivamo vas da nam se pridružite u zajedničkom upoznavanju sklerodermije i načina na koje se s tom bolešću nositi. Domaći, kliknite Login. Svi ostali - registracijom postajete domaći! Želimo vam korisno i ugodno vrijeme na našem forumu Smile

Join the forum, it's quick and easy

HUOS -Sklerodermija
Dobrodošli na forum HUOS-a! Pozivamo vas da nam se pridružite u zajedničkom upoznavanju sklerodermije i načina na koje se s tom bolešću nositi. Domaći, kliknite Login. Svi ostali - registracijom postajete domaći! Želimo vam korisno i ugodno vrijeme na našem forumu Smile
HUOS -Sklerodermija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mb. Raynaud

3 posters

Go down

Mb. Raynaud Empty Mb. Raynaud

Postaj  Bakica sri 21 srp 2010, 18:19

Bakica
Bakica
Admin

Broj postova : 28
Join date : 20.07.2010

http://www.huos.hr

[Vrh] Go down

Mb. Raynaud Empty Re: Mb. Raynaud

Postaj  miljenkadrugiput uto 28 svi 2013, 20:24

Poštovana, draga, Bakice!
Početkom ove godine otkrila sam da je barokomora, koju "Oxy" ima kod nas u Crikvenici, blagotvorna za oboljele od Rejnoovog sindroma, odnosno sklerodermije. Oduševila sam se jer po onome što sam pročitala, to je zaista konkretna pomoć oboljelima. Uz uputnicu mog imunologa, u Oxy poliklinici me je primila izuzetno draga i susretljiva doktorica koja je došla na zamjenu u Ck (kroz razgovor smo došle do toga da Vas osobno poznaje). Doživjela sam to kao "konačno nešto korisno!" . Prema listi čekanja na redu bih bila u jesen. Prije nekoliko dana, na moje veliko razočarenje, doktor mi je, sa žaljenjem, priopćio da HZZO više ne pokriva troškove za tu bolest.
Pa zar smo zaista toliko siroti!? Kako "zdravstvo" može ukinuti potvrđenu pomoć pacijentu!? Vjerojatno nema smisla na njh vršiti pojedinacni pritisak, ali mislim da ću svejedno napisati i uputiti nekome pismo. Ne znam odakle krenuti pa Vas molim ako imate kakvu ideju!
Puno pozdrava Vama i svima na forumu!


miljenkadrugiput

Broj postova : 10
Join date : 28.05.2013

[Vrh] Go down

Mb. Raynaud Empty Re: Mb. Raynaud

Postaj  miljenka2.put sub 31 kol 2013, 00:57

Čekala sam da prođu godišnji odmori pa da vidim malo u Oxy-ju o čemu se radi, da zavrištim tamo: "ne može to tako!" ( Smile) , kad primih poziv iz Oxy-ja. Bila sam zbunjena i iznenađena pozivom, još više kad me je doktorica pitala jesam li voljna početi s terapijom i još više kad me je pitala mogu li početi sutra. I, tako ja, još uvijek ne shvaćajući cijelu stvar, već treći dan "zaranjam"!

miljenka2.put

Broj postova : 62
Join date : 20.07.2013

[Vrh] Go down

Mb. Raynaud Empty Re: Mb. Raynaud

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.