HUOS -Sklerodermija
Dobrodošli na forum HUOS-a! Pozivamo vas da nam se pridružite u zajedničkom upoznavanju sklerodermije i načina na koje se s tom bolešću nositi. Domaći, kliknite Login. Svi ostali - registracijom postajete domaći! Želimo vam korisno i ugodno vrijeme na našem forumu Smile

Join the forum, it's quick and easy

HUOS -Sklerodermija
Dobrodošli na forum HUOS-a! Pozivamo vas da nam se pridružite u zajedničkom upoznavanju sklerodermije i načina na koje se s tom bolešću nositi. Domaći, kliknite Login. Svi ostali - registracijom postajete domaći! Želimo vam korisno i ugodno vrijeme na našem forumu Smile
HUOS -Sklerodermija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lijekovi

3 posters

Go down

Lijekovi Empty Lijekovi

Postaj  Bakica sri 21 srp 2010, 17:30

Osnovna činjenica koja treba biti misao vodilja za razgovore na ovoj temi: NE POSTOJE DVA POTPUNO JEDNAKA OBLIKA SKLERODERMIJE, ŠTO ZNAČI DA NEMA JEDNOG NAJBOLJEG LIJEKA! Zato je važno da ne preporučujete neki lijek drugima, nego da podijelite s nama koje lijekove koristite, zbog čega su vam prepisani, koliko ste zadovoljni s njima, koje su nuspojave...
Prepisivanje lijekova je svakako domena liječnika, ali dobro je da mi sakupimo koliko god informacija možemo. To će nam dati priliku da sa liječnicima razgovaramo na jednoj drugoj razini. Ipak smo mi sami odgovorni za svoje zdravlje..

Bakica
Bakica
Admin

Broj postova : 28
Join date : 20.07.2010

http://www.huos.hr

[Vrh] Go down

Lijekovi Empty Re: Lijekovi

Postaj  rekac pon 12 pro 2011, 20:10

Zelim samo da vas sve obavestim da sam juce pronasla knjigu u kojoj je skleroderma IZLECIVA! Pa tim povodom stavljam ovaj link... Pogledajte u sadrzaju pod KOLAGENSKE BOLESTI Pozdrav!!! Smile

rekac

Broj postova : 2
Join date : 12.12.2011

[Vrh] Go down

Lijekovi Empty Re: Lijekovi

Postaj  rekac sri 21 pro 2011, 22:06

Gerson-i-Bishop-Lijecenje-na-Gersonov-nacin

rekac

Broj postova : 2
Join date : 12.12.2011

[Vrh] Go down

Lijekovi Empty Re: Lijekovi

Postaj  Horror vacui pon 05 oľu 2012, 17:35

Naišla sam stranicu s odličnim filmićima- većina traje oko 45 minuta, nisam uspjela pregledati, ali temem su svakakve, na primjer, povezanost sklerodermije i zdravlja očiju je jedan filmić i tako se u svakom obrađuje neka tema ili novo istraživanjeu tom području.

Evo, ovdje stavljam link, u nadi da kad bilo tko pogleda i naiđe na bilo što zanimljivo, podijeli ovdje na forumu s nama ostalima, pa da svi zajedno prikupljamo i razmijenjujemo informacije.
Puno vam hvala u nadi da ćete odgovoriti čim prije! cat

http://www.sclerodermavideo.com/videolist.htm

Horror vacui

Broj postova : 16
Join date : 14.07.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Lijekovi Empty Re: Lijekovi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.