HUOS -Sklerodermija
Dobrodošli na forum HUOS-a! Pozivamo vas da nam se pridružite u zajedničkom upoznavanju sklerodermije i načina na koje se s tom bolešću nositi. Domaći, kliknite Login. Svi ostali - registracijom postajete domaći! Želimo vam korisno i ugodno vrijeme na našem forumu Smile

Join the forum, it's quick and easy

HUOS -Sklerodermija
Dobrodošli na forum HUOS-a! Pozivamo vas da nam se pridružite u zajedničkom upoznavanju sklerodermije i načina na koje se s tom bolešću nositi. Domaći, kliknite Login. Svi ostali - registracijom postajete domaći! Želimo vam korisno i ugodno vrijeme na našem forumu Smile
HUOS -Sklerodermija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što me ljuti, što me veseli..

3 posters

Go down

Što me ljuti, što me veseli.. Empty Što me ljuti, što me veseli..

Postaj  Bakica sri 21 srp 2010, 17:31

Ljuti me kad mužu ne mogu objasniti kako se osjećam i zašto, a veseli me kad se ujutro probudim i imam neku slatku nadu Wink

A vas?
Bakica
Bakica
Admin

Broj postova : 28
Join date : 20.07.2010

http://www.huos.hr

[Vrh] Go down

Što me ljuti, što me veseli.. Empty Znam kako je :))

Postaj  svjetlana13 pet 01 lis 2010, 15:00

Bakica je napisao/la: Ljuti me kad mužu ne mogu objasniti kako se osjećam i zašto, a veseli me kad se ujutro probudim i imam neku slatku nadu Wink

A vas?

svjetlana13

Broj postova : 41
Join date : 18.08.2010
Age : 43

http://svjetlana13@ptt.rs

[Vrh] Go down

Što me ljuti, što me veseli.. Empty Re: Što me ljuti, što me veseli..

Postaj  lida9 uto 08 stu 2011, 13:45

ljuti me što ljudi misle da se o bolesti ne valja govoriti i da je se treba sakrivti ka da smo krivi šta se borimo sa takvim teškim stanjima.ljuti me šta ljudi za koje znam da imaju slične probleme neće da govore o tome,vjerojatno zbog ovoga gore navedenog..ljuti me šta se sva događanja u vezi bolesti ove ili drugih dešavaju samo gore rekla bih u zagrebu kao da mi dolje na jugu nismo bolesni..(znam da je to i zbog našeg angažmana,al valjda što južnije to tužnije)..ljuti me šta nas ljudi kada dođemo na rebro ili neku drugu bolnicu na pretragu pa nas gledaju poprijeko kao ono a šta vi ovdje radite??imate li svoju bolnicu?ali mi pretrage ne možemo obavljati u našoj regiji NA ŽALOST I NAŠU SRAMOTU,valjda ti reagensi koštaju ili iz tko zna kojeg razloga a socijalno plaćamo kao i svi drugi u hrv.,samo još moramo puno da putujemo da bi napravili neku specifičnu pretragu!a veselje mi donosi obična ljudska gesta bilo doktora bilo ljudi sa sličnim iskustvina koji zrače optimizmom i dobrim raspoloženjem! Very Happy cat pig clown

lida9

Broj postova : 9
Join date : 16.03.2011

[Vrh] Go down

Što me ljuti, što me veseli.. Empty Re: Što me ljuti, što me veseli..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.